“KRYEMINISTRIN SHPEJT PO E LËSHOJNË NERVAT”

“Kryeministrin shpejt po e lëshojnë nervat”

Deputeti i Vetëvendosjes Glauk Konjufca ka thënë se kryeministrin Ramush Haradinaj po e lëshojnë shpejt nervat, duke mos arritur kështu të qëndrojë më shumë se gjysmë orë në seancën e Kuvendit.

Ai tha se do të ishte mirë që kryeministri ta përgatisë mendjen dhe të përballet më suksesshëm me opozitën.

“S’e paskemi kryeministrin këtu. Është mirë ai me përgatit pak mendjen e nervat për mu përballë ma suksesshëm me opozitën se po e lëshojnë shumë shpejtë edhe kondicioni edhe përgatitja e s’po mundet me nejt ma shumë se gjysmë orë në seancë”, tha Konjufca./Express/