Adelina Berisha ekspozon të pasmet ‘bombë’!

Adelina Berisha ekspozon të pasmet ‘bombë’!

Adelina Berisha ka publikuar një imazh në ‘Instagram‘ , shkruan Me Zemer.Këngëtarja, njihet për linjat e saj trupore joshëse dhe të formësuara.Në foton e fundit të ndarë me ndjekësit, ajo nuk ka hezituar t’i shfaq.

Adelina, ka ekspozuar të pasmet bombastike.Artistja shqiptare ka vënë edhe makijazh ku e ka përshtatur shumë mirë veshjen.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *