Nora Istrefi do t’iu lë pa gjumë me këtë foto!

Nora Istrefi do t’iu lë pa gjumë me këtë foto!

Nora Istrefi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.E veshur me veshje me ngjyrë të kuqe, këngëtarja o duket shumë bukur.Nora, ka vendosur edhe makijazh ku e ka përshtatur shumë mirë me veshjen.

Flokët e saj të shkurtra, i ka hekurosur dhe i kanë marrë një formë shumë të bukur.

Shikoni imazhet:

Ndryshe, ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit./Me Zemer/

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *