Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit

Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit

Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje.

Roan sot mbush 2 vite, ndërsa nuk ka munguar as urimi emocional i këngëtarit përmes rrjeteve sociale.

Përmes disa fotografive ku disa momente të bukura të Majk dhe Roan, ai ka treguar për rëndësinë që ka i biri në jetën e tij.

“Çdo sen që kom me arrit në jetë, kom me bo veç me të pa ty të lumtur, ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e bukur … urime ditëlindja e 2, zemra e babit, Zoti të bekoftë” ka shkruar Majk.

Kujtojmë që Majk u bë baba për herë të parë nga lidhja me Majlinda Zekën me të cilën u nda shumë kohë më parë.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *