Rrihen dy kunata ndermjet vete ne Suharek. Njera perfundon ne Spital

Rrihen dy kunata ndermjet vete ne Suharek. Njera perfundon ne Spital

Dy kunata jan rra.hur ndermjet vete ku njera eshte detyruar te merr mjekim nga spitali.

Policia ka treguar se kjo ngjarje ka ndodhur te dilen ne mesdite.

Pas mosmarrëveshjes, njëra nga kunatat ka telefonuar në polici dhe e ka lajmëruar ngjarjen.Me urdhët të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë:

Viktima femër K-Shqiptare ka informuar se ishte sul.muar fizikisht nga kunata e saj, e dyshuara femër K-Shqiptare. Viktima me 01.06.2019 ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *