Nga Tailanda, Tayna ‘përvëlon’ në bikini!

Nga Tailanda, Tayna ‘përvëlon’ në bikini!

Reperja e cila hyri fuqishëm në tregun e muzikës tonë, Tayna ka pasur një vit mjaft të suksesshëm dhe të ngarkuar.

Ajo ka lansuar projekte të një pas njëshme dhe koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit, shkruan Indeksonline.

Pas gjitha këtyre ajo po shijon disa ditë të merituara pushimi, si destinacion të radhës ajo ka zgjedhur Tailandën.

Këtë e ka treguar përmes disa postimeve në ‘Instagram’ derisa në bikini të kuqe ka treguar format e saj seksi.

Kujtojmë që Tayna së fundi ka publikuar këngën ‘Kce’.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *