Ja kush po e shoqëron Taynën në Tajlandë ,nuk do ta besoni?

Ja kush po e shoqëron Taynën në Tajlandë ,nuk do ta besoni?

Ditën e sotme në media u përfol se Tayna dhe Noizy janë në pushime në Tajlandë së bashku, e krejt kjo nga fotografitë që dyshja publikonte në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.Por, nuk ka vonuar shumë dhe tani ka reaguar Tayna përmes një fotografie të publikuar, duke sqaruar gjithçka!Në fotografinë e publikuar ajo shihet me prindërit e saj, ku dhe shkruan “Me prindat <3″.

Tayna ditën e djeshme u komentua edhe për projektin e saj të ri “Kce”, ku pjesë të këngës e bëri dhe të famshmin e shprehjes “A ban me fol”, ku në fillim u tha se ishte takuar me djalin në fjalë dhe kishte marrë lejen për ta përdorur, por në fund nga shoku i tij rezultoi krejtësisht e kundërta!

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *