Këngetari këndon me lot në sy ju bën të qani shiqoni qka osht malli për Atdhe malli i vendlindjes

Këngetari këndon me lot në sy ju bën të qani shiqoni qka osht malli për Atdhe malli i vendlindjes

Një prej këngëtarëve më të mirë të momentit në botë, The Weeknd, ka realizuar një performancë të shkëlqyer në festivalin Coachella 2018.

The Weeknd pati performancën më të mirë në karrierë në festivalin i cili mbahet në Indi të Kalifornisë.

Mblodhi qindra mijëra adhurues në skenën gjigante të cilën e ndërtoi me pjesë nga klipi i fundit i tij.

Dhe, pikërisht është këngëtari me zë të veçantë ai që së fundmi tërhoqi vëmendjen me albumin e tij “My Dear Melancholy” ku disa prej këngëve të tij u bënë hite në ditët e para.

Në një prej këngëve të cilat i përformoi, “Call Out My Name”, ai edhe ka qarë në skenë. Balada, ashtu si këngët tjera besohet se janë dedikim për Selena Gomezin, ish të dashurën e tij.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *