Messi e ‘konfirmon’ edhe një herë që nuk është nga ky planet
LAJME

Messi e ‘konfirmon’ edhe një herë që nuk është nga ky planet (Video)

Lionel Messi konfirmoi për të disatën herë se është një protagonisti absolut i sukseseve të Barcelonës dhe padyshim nga futbollistët më të mirë në histori. Argjentinasi dhuroi një tjetër 90-minutësh magjik në “Ramon Sanchez Pizjuan”, ku shënoi 3 herë dhe i dha Barcelonës fitoren 2-4 në transfertën përballë Sevillas. Andaluzianët zhvilluan një pjesë të parë […]